TNI2010 Natálie Friedová TNI2010 Natálie Friedová

V této diskuzi odpovídá na Vaše dotazy Natálie Friedová, studentka Talnetu.

Zpět na stránku Talnet na Internetu

 

 

Ve škole

A jak se na to koukají ve škole – myslim hlavně kamarádi, spolužáci?

RE:

Ahoj, vždy záleží na kamarádech a lidech,co okolo sebe máš.Nemůžu tvrdit,že všichní ví,že Talnet dělám,a že nikdo by si z toho nedělal legraci,ale moji přátele to o mě ví…i když je tyto aktivity nebaví… respektují to..že mě to baví a že je to moje volba :) …

Ahoj, moc si neumim

Ahoj, moc si neumim predstavit, jak to v takovem online kurzu funguje, nikdy jsem se niceho takoveho neucastnil, mohla bys mi to prosim trochu priblizit? to je neco jako ucebnice – akoratze online? Diky.

RE:

Ahoj, když to vyjádřím jednoduše – na každý týden během semestru máš zadané úkoly,úkol začíná seznámením s problematikou v článku,který ti připravý instruktor.Poté se vrhneš na úkol,kde si danou problematiku zkusíš a prozkoumáš xD…instruktor ti úkol opraví a můžete o něm diskutovat..na závěr každého semestru vypracováváš seminární práci k tématu,které tě zajímá – za úkoly i práci dostáváš body,které jsou důležité k úspěšnému projití kurzu.

aha

aha, dekuji a mam take nekdy moznost potkat instruktora nazivo?

RE:

Ano,na soustředěních nebo T-Exkurzích xD

Dotaz

Jakému oboru se v Talnetu nejvíc věnuješ?

RE:

Ahoj, v Talnetu se nejvíce věnuji Biologii – letos kurzu Bio a geo II.

Dají se u Talnetu najít

Dají se u Talnetu najít nějaký noví kamarády?

RE: Dají se na Talnetu najít

Ahoj, jasně :) .. kamarády poznáváš na společných soustředěních a také online

Zájmy

Ahoj,

zajímalo by mě, co tě v Talnetu asi nejvíc zaujalo, nebo prostě proč ho děláš a tak… A jaké máš jiné zájmy…

Dík za odpověď

RE:Zájmy

Ahoj,děkuji za dotaz..na Talnetu mě zaujal to..že ho můžu dělat kdykoliv,je jen na mě,kdy si na zpracování úkolů najdu čas.Každý z úkolů je pro tebe výzvou,věnuješ se oboru,který tě baví,díky exkurzím můžeš navštívit odborná pracoviště a zkusit si práci "vědce v akci". Máš šanci poznat mnoho kamarádů z celé České republiky.Ano,mám i jiné zájmy – chodím ven ráda s kamarády,hraji závodně floorball,chodím hrát badminton,ráda čtu a cestuju.

Komentáře (pro přihlášené)