Talnet International 2014 Talnet International 2014

Základní info

Jako v i předchozích letech se i v roce 2014 pořádá Talnet International - tentokráte s názvem GENE-ETHICS alias "How to become super(fe)male?". Vracíme se k předcházejícím partnerům - skupině kolem Kubusu v Německu a kolem Grupo Estrella ve Španělsku. Jako obvykle má Talnet International přípravnou část on-line následovanou hlavním soustředěním a následuje on-line závěr. Projekt probíhá v angličtině.

Soustředění proběhlo v termínu 19. - 28. září 2014 v Praze (úvodní a závěrečný den) a Libé v blízkosti Chebu. V průběhu akce v Libé proběhly dva poznávací výlety - jeden do Plzně a druhý do Kralových Varů a Františkových lázní.

Hlavním cílem výměny bylo natočit v týmech krátká videa týkající se genetiky.

Další info

Projekt má anglické webové stránky talnet-international.funsite.cz - na nich naleznete podrobnosti k projektu, bylo zde umístěno přihlašování, nyní jsou zde výstupy (fotografie a videa).

Stránky určené pro online diskuze účastníků akce jsou zde.

Financování

Projekt je financován v rámci projektu Erasmu+ Klíčové aktivitě 1 - forma projektu je vícestranná výměna mládeže. Číslo projektu je 2014-2-CZ01-KA105-001855.

Agregátor obsahu Agregátor obsahu

«Zpět

Talnet International 2013 - rychlá zpráva po akci

Zdravím za všechny organizátory Talnet International!

Talnet International 2013 je za námi, právě včera skončil. Můžete se podívat na fotky z akce. Na podrobnějším reportu se právě pracuje.

Pro ty, co se nemůžou dočkat na podrobné informace máme jenom takovou perličku, kterou jsme ve zprávě z akce vynechali, a to, že i druzí partneři byli trochu z jiné země, než jsme čekali a to z Litvy (partnerská Estonská agentura našla účastníky ne ve své zemi ale v blízké pobaltské republice).