T-kurzy T-kurzy

Motivovaným a zvídavým žákům nabízí tato aktivita možnost dozvědět se v komunikaci s instruktorem více než ve škole a pokládat otázky, na které nenašli odpověď. V každém ze dvou výukových bloků studenti absolvují šest lekcí s úkoly a mohou si zvolit, po kterém bloku zpracují seminární práci pod vedením instruktora. Každý student vypracovává během roku pouze jednu práci podle vlastních preferencí. Vyvrcholením činnosti v kurzech jsou online obhajoby seminárních prací před všemi spolužáky v kurzu a následně i její prezentace na prezenčním soustředění - nebo online pro ty, co se soustředění neúčastní - před odbornou porotou.

Časová náročnost jednoho T-kurzu je 2 - 4 hodiny týdně. Doproručujeme toto brát v úvahu při registraci do vyššího počtu kurzů.

Jak se studuje v T-kurzu
Jak se přihlásit do T-kurzu

Komentáře (pro přihlášené)

Novinky z T-kurzů Novinky z T-kurzů

Online přednáška Muži a ženy z pohledu neurofyziologie

Pojďte se s lidmi z kurzu Nad vědou v dějinách podívat na přednášku na téma „Muži a ženy z pohledu neurofyziologie“. Říkáte si proč? Zjistíme, jaké vlastně jsou rozdíly mezi pohlavími, proč máme jiné pohledy na jednu věc, vyzkoušíme si to i u nás a navíc budou i diskuze na téma bouraní hranic u prací, které typicky vykonává pouze jedno pohlaví a popovídáme si také na stanovování kvót účastí žen ve vrcholovém managementu firem,…. Navíc celá přednáška bude doprovázena hrou na housle.
Kdy? 23. 11. v 19:00 na této adrese: https://connect.cesnet.cz/talnet-kurz-1 . Je nutné mít aktuální Flash player. Doufám, že se se všemi uvidíme.

Po přednášce o tématu budeme diskutovat.

Těší se - Robert Šimon a Daniela Lešáková