T-exkurze T-exkurze

Chceš se podívat, jak vypadá myš zevnitř, aniž bys musel(a) použít skalpel? Zajímá tě, jak si ryby svítí ve tmě? Víš, odkud pochází tvoji sousedé? Umíš vyčíst z kamenů životní příběhy? Rád(a) by sis zalétal(a) s dronem? Chceš se naučit meditovat?

To a mnohé další se můžeš naučit na T-exkurzích!

T-exkurze jsou Talnetí exkurze vedené odborníky na vybraná témata konané ve dvou obdobích - na jaře a na podzim. Skládají se ze tří částí: online přípravy, prezenční části (vlastní exkurze) a online zakončení. V přípravné fázi se seznámíš se zkoumanou problematikou a vybranými metodami práce a po splnění několika kratších úkolů se vydáš na dané pracoviště, kde si sám/sama všechno vyzkoušíš. Na závěr pak sepíšeš/nakreslíš/natočíš/... tzv. T-report, krátkou závěrečnou osobní zprávu o tom, co vše jsi na T-exkurzi viděl(a) a zažil(a). Online část se otevírá obvykle týden před konáním samotné exkurze, T-report je třeba napsat do dvou týdnů od navštívení pracoviště. Celá T-exkurze tak trvá zhruba tři týdny, kdy v každém z nich ti zabere přibližině pět hodin času, a je obvykle zcela zdarma.

Na T-exkurzích se seznámíš se zajímavými aktuálními tématy, mnohé si vyzkoušíš a poznáš jak odborníky z oboru, tak i nové kamarády, které zajímá to samé, co tebe. Tak neváhej a přihlaš se!

 

Podzimní nabídka T-exkurzí bude vypsána během léta 2020.

 

V případě dotazů se neváhej obrátit na koordinátorku Kateřinu Remišovou (katerina.remisovaSoubor:At sign.svg – Wikipedietalentovani.cz).

Novinky z T-exkurzí Novinky z T-exkurzí

Červnové ONLINE T-exkurze

Náhradou za jarní T-exkurze neuskutečněné kvůli koronavirové pandemii nabízíme červnové ONLINE...

Nabídka T-exkurzí Jaro 2020

Z důvodu preventivních opatření proti šíření koronaviru plánované  ...

Podzimní T-exkurze 2019

Nabídku, která se bude průběžně aktualizovat najdete na  http://www.talnet.cz/t-exkurze

Harmonogram Talnetího roku

Zajímá Vás, kdy se budou konta soustředění? Kdy T-expedice? Kdy jsou přestávky v T-kurzech a kdy...