Den s Talnetem 2008 Den s Talnetem 2008

V pátek 28. března pootevřel Talnet dveře svého online prostředí pro všechny, kdo se chtěli o Talnetu dozvědět víc… Pokud jste se tedy nepřišli přesvědčit sami, že pro děti a studenty je tu Talnet, podívejte se aspoň, jak Den s Talnetem zachytily objektivy fotografů…

Sešli se zde návštěvníci z řad učitelů, studentů, novinářů, MŠMT, NIDM-MŠMT, ÚIV či VÚP.

Nemohli zde ale chybět ani instruktoři Talnetu, Talneťáci a psycholožka Dája, protože představovali návštěvníkům jednotlivé aktivity Talnetu.


Instruktoři představili kurzy a vzdělávací nabídku Talnetu…

Talneťáci představili další aktivity: Připravili prezentaci o Talnet International, ukázali, jak se prezentují seminární práce na soustředěních a předvedli, jak se jejich tým připravuje na národní kolo Turnaje mladých fyziků.


Po prezentacích následovala interaktivní expozice kurzů, kde byl prostor pohovořit s instruktory, Talneťáky, byla zde možnost vyzkoušet si, jak se v kurzu pracuje, a příležitost zažít zajímavé experimenty.


Nebo jste si mohli třeba jen prohlédnout a přečíst postery k jednotlivým kurzům, T-exkurzím, o soustředěních nebo plánované expedici na Antarktidu…

Snad vám náš fotoreport aspoň trochu přiblížil milou a příjemnou atmosféru, která na Dni s Talnetem panovala. Taková atmosféra totiž panuje i v Talnetu!

– ML –

[nahoru]

Komentáře (pro přihlášené)