Aktuality Aktuality

Položky se štítkem uk.

FYKOSí Fyziklání - týmová fyzikální soutěž

Baví vás fyzika? Máte rádi týmové soutěže? Neváhejte a poskládejte až pětičlenný tým na FYKOSí Fyziklání!

Na začátku dostanete několik příkladů do týmu, za vyřešené příklady dostáváte body a další příklady. Tým, který získá nejvíce bodů za tři hodiny soutěže, zvítězí. Na několik nejlepších týmů v každé kategorii čekají knížky a hry a navíc najlepší tým získá sladkou odměnu.

Akce se koná 12. 2. 2015 v Praze. Je možnost zajištění ubytování v hostelu noc před akcí pro nepražáky. Pokud sám na své škole nesložíš celý tým, můžeš se spojit s kamarády z jiné školy (v jednom týmu mohou být účastníci maximálně ze dvou škol).

Registrace je na stránkách akce - hlaste se co nejdřív!

Kompletní pravidla a další informace najdeš na www.fyziklani.cz
 

FYKOSí Fyziklání připravují organizátoři FYKOSu. Soutěž je zaštiťuje ÚTF, KDF a ÚČJF MFF UK. Soutěž vyhlašuje MFF UK. Spoluvyhlašovatelem je MŠMT.

FYKOSí Fyziklání - 8. ročník

Baví vás fyzika? Máte rádi týmové soutěže? Neváhejte a poskládejte až pětičlenný tým na FYKOSí Fyziklání!

Za vyřešené příklady dostáváte body a další příklady. Tým, který získá nejvíce bodů za tři hodiny soutěže, zvítězí.

Akce se koná 14. 2. 2014 v Praze. Je možnost zajištění ubytování v hostelu noc před akcí pro nepražáky. Registrace je na stránkách akce do 9. 2. 2014, ale hlaste se co nejdřív! Na stránkách najdeš i podrobná pravidla a další informace.

Pokud sám na své škole nesložíš celý tým, můžeš se spojit s kamarády z jiné školy (v jednom týmu mohou být účastníci maximálně ze dvou škol).

Akci pořádá Fyzikální korespondenční seminář Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. S případnými dotazy se obracejte na fyziklaniZAVINÁČfykos.cz

Pozvánka na FYKOSí Fyziklání

Spřátelený Fyzikální korespondenční seminář (FYKOS) vás zve na další ročník týmové soutěže FYKOSí Fyziklání. Jedná se o fyzikální soutěž v řešení příkladů. Probíhat bude 15. 2. 2013 v Praze v budovách Matematicko-fyzikální fakulty UK. Soutěžit se bude letos poprvé ve třech kategoriích. Nejlepší týmy čeká jak nehynoucí sláva, tak i hmotné ceny!

Podrobná pravidla a přihlašování na soutěže najdete na stránce http://fyziklani.cz

Přihlašovat se můžete nejpozději do 8. 2. 2013. Dotazy k soutěži můžete psát na fyziklaniZAVINÁČfykos.cz

Je zobrazeno 3 položek.