Aktuality Aktuality

Položky se štítkem t-kurzy.

Druhé bloky T-kurzů

Druhé bloky T-kurzů se otevřou 9.1.2017. 

Možnost přihlásit se do druhých bloků T-kurzů

Noví Talneťáci se mohou registrovat do druhých bloků T-kurzů, které to umožňují.

Anotace aktuálně otevřených kurzů můžete najít zde

Přihlášku zde

Uzávěrka přihlašování je 15.1.2017. Začátek druhých bloků již 9.1.2017!!

Zájem o T-kurzy opět stoupl

Počet žáků přihlášených do T-kurzů pro školní rok 2016 - 2017 se oproti loňsku opět zvedl. Zatímco loni se za celý ročník přihlásilo 206 účastníků kurzů, letos v prvním týdnu je již přihlášeno 225 účastníků. Pro letošní podzim jsou přihlašování již ukončena. Další možnost bude před otevřením druhých bloků T-kurzů během ledna 2017.

Přihlašování do T-kurzů prodlouženo

Protože kapacita některých T-kurzů není ještě naplněna. Prodlužujeme přihlašování do 10.10.2016.

Anotace aktuálně otevřených kurzů můžete najít zde

Přihlášku zde

Registrace do online kurzů Talnetu otevřena

Program pro mladé zájemce o přírodní i některé humanitní vědy Talnet otevřel registraci do dvousemestrálních vzdělávacích kurzů, které začínají 10. října 2016 a trvají do května 2017. V nabídce je mimo osvědčených biologických, chemických, fyzikálních, matematických nebo programátorských témat také několik historických kurzů a letošní novinka Úvod do filosofie.

Kompletní letošní nabídku můžete najít na http://www.talnet.cz/t-kurzy, přihlášku na http://www.talnet.cz/web/talnet/prihlaseni .

Během online kurzů se v online prostředí potkává žák s instruktorem – odborníkem na danou problematiku. Ke studiu tedy není potřeba nikam dojíždět, stačí jen počítač s připojením k internetu. Kurzy Talnetu jsou pro účastníky zdarma. Díky registrace do Talnetu získá účastník možnost účastnit se dalších aktivit, jako jsou soustředění, T-exkurze a další. Kompletní přehled nabídky aktivit Talnetu najdete na stránkách www.talnet.cz .

NAFTA na T-expedici

Během letní T-expedice 2016 bude pracovat fyzikální sekce. Náplní této sekce bude především rozpracovánía  řešení vybraných úloh ze zadání pro Turnaj mladých fyziků pro následující školní rok. Pro činnost v kurzu je to tedy dobrý začátek. Informace k T-expedici a přihlášku naleznete na http://www.talnet.cz/t-expedice-2016 .

Online přednáška Muži a ženy z pohledu neurofyziologie

Pojďte se s lidmi z kurzu Nad vědou v dějinách podívat na přednášku na téma „Muži a ženy z pohledu neurofyziologie“. Říkáte si proč? Zjistíme, jaké vlastně jsou rozdíly mezi pohlavími, proč máme jiné pohledy na jednu věc, vyzkoušíme si to i u nás a navíc budou i diskuze na téma bouraní hranic u prací, které typicky vykonává pouze jedno pohlaví a popovídáme si také na stanovování kvót účastí žen ve vrcholovém managementu firem,…. Navíc celá přednáška bude doprovázena hrou na housle.
Kdy? 23. 11. v 19:00 na této adrese: https://connect.cesnet.cz/talnet-kurz-1 . Je nutné mít aktuální Flash player. Doufám, že se se všemi uvidíme.

Po přednášce o tématu budeme diskutovat.

Těší se - Robert Šimon a Daniela Lešáková

 

Přihlašování do druhých bloků T-kurzů otevřeno

Do 22.1.2013 je možno se přihlásit do bloků T-kurzů, které začínají 28.1.2013. Účastníci budou mít zpřístupněny i první bloky T-kurzů, které proběhly od října do listopadu 2012. Práce v T-kurzech se ale bude koncentrovat na druhou polovinu. Anotace T-kurzů naleznete na stránce http://www.talnet.cz/t-kurzy. Přihlášku můžete vyplnit na http://www.talnet.cz/prihlaseni.

Odkud jsou Talneťáci z kurzů v roce 2012/13

Letošní běh kurzů Talnetu 2012/13 byl zahájen v prvním říjnovém týdnu. Podívejte se, odkud jsou letošní Talneťáci. Který kraj je nejvíce zapojen do Talnetu? Po najetí myši se zobrazí přesný údaj. 

Pokud byste se chtěli podívat, jak to vypadalo loni, klikněte sem.

Registrace do kurzů prodloužena do 4.10.2012

Pro velký zájem o registraci do kurzů Talnetu v posledních dnech před vypršením termínu jsme se rozhodli prodloužit možnost registrování do čtvrtka 4.10.2012 do 24.00. Přihlášku naleznete na http://www.talnet.cz/prihlaseni

Anotace dostupných kurzů pak na http://www.talnet.cz/t-kurzy

Je zobrazeno 1 - 10 položek z celkového počtu 19.
Položek na stránku 10
  2