Aktuality Aktuality

Položky se štítkem mezinárodní aktivity.

Talnet International 2014 klepe na dveře

Přes drobné zpoždění v přípravách Talnet International již byla spuštěná on-line příprava a těšíme se na samotné soustředění, které začne již tento pátek!

Prodloužení přihlašování na Talnet International 2014

Prodlužujeme přihlašování na Talnet International 2014 - GENE-ETHICS (How to become super(fe)male?) do 3. 9. 2014! Takže pokud jste přes prázdniny neměli čas, tak teď máte jedinečnou příležitost se přihlásit!

Informace o akci jsou na http://talnet-international.funsite.cz/ stejně jako odkaz na přihlášku.

Dotazy můžete psát mě (karel.kolarZAVINÁČtalnet.cz) či Naty či Simče.

GENE-ETHICS = Mezinárodní aktivita Talnetu

Máte zájem o přírodní vědy? Chcete poznat spoustu nových přátel z různých států Evropy? Máte čas v září? Pokud jste odpověděli třikrát ano, Talnet International 2014 je tu právě pro Vás.

Po předchozích pozitivních zkušenostech se skupinka odrostlých Talnetáků rozhodla uspořádat, již pátý Talnet International. Akce se bude konat v České republice, převážně v obci Libá a částečně v Praze, od 19. do 28. září. Je určena pro zájemce o přírodní vědy ve věku 16 – 23 let. Těšit se můžete na výlety po Praze, západních Čechách, sportovní aktivity, hry, workshopy, týmové aktivity. Používaným jazykem bude angličtina. Akce bude financována z větší grantu Erasmus+, účastnický poplatek bude nižší než 900,- Kč, jízdné bude částečně proplaceno.

Pokud Vás nabídka zaujala, přihlásit se můžete na: http://1url.cz/BThW

OPRAVA: Uzávěrka přihlášek je prodloužena do 3. 9. 2014

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na: natalie.friedova@gmail.com

Talnet International 2013 - report z akce

Dnes jsme zveřejnili na stránce projektu report z akce - můžete si tedy přečíst, co se na akci dělo a o co jste přišli :)

Za organizátory Talnet International 2013
Karel

Talnet International 2013 - rychlá zpráva po akci

Zdravím za všechny organizátory Talnet International!

Talnet International 2013 je za námi, právě včera skončil. Můžete se podívat na fotky z akce. Na podrobnějším reportu se právě pracuje.

Pro ty, co se nemůžou dočkat na podrobné informace máme jenom takovou perličku, kterou jsme ve zprávě z akce vynechali, a to, že i druzí partneři byli trochu z jiné země, než jsme čekali a to z Litvy (partnerská Estonská agentura našla účastníky ne ve své zemi ale v blízké pobaltské republice).

Talnet International 2013 - první zpráva z akce

Zdravím vás všechny z právě probíhajícího Talnet International 2013.

Aktivity probíhají již druhý den. Včera jsme společně dorazili do Lysic do Lidového domu, kde jsme hned po večeři začali s programem. Začátek byl ve znamení organizačních informací a seznamovacích her na prolomení ledů.

Dnes jsme pak pokračovali v seznamovacích hrách a začali jsme i s prvním tzv. "science blockem". Právě teď probíhají další hry a těšíme se na další science blocky, hry a výlet do Brna

Za organizátory Talnet International
Karel

Talnet International - závěrečné hektické přípravy

Píšu vám aktuální informaci z jádra hektických příprav na Talnet International.

Aktuální informace jsou, že jsme opravdu změnili partnery a bohužel to nebude tak mezinárodní, jak by to mohlo být, ale aspoň nějaké partnery máme a to Slováky (místo Italů, Estonci zůstávají).

Kvůli různým organizačním záležitostem některé aktivity i podruhé přeplánováváme, ale doufáme, že až se s vámi, účastníky, shledáme, tak bude všechno v nejlepším pořádku a soustředění si pořádně užijete!

Za svou osobu mohu říct, že jsme pořídili ceny (nějaké deskové a podobné hry) pro ty, co budou na setkání nejaktivnější. Ale nikdo nepřijde zkrátka. Alespoň něco (překvapení) dostane každý.

Nemáme teď ani pořádně čas upravit stránky k akci - ale po akci se pokusíme co nejdříve udělat report a zveřejnit nějaké fotky, aby se i ti, co se nemohli zúčastnit, mohli podívat, jak to tam vypadalo a probíhalo.

Talnet International aktuálně - změna partnerů

Aktuální informace je, že Italům se nepodařilo sehnat dostatek účastníků a proto sháníme nové partnery. Vypadá to, že se bude jednat o Slováky. To bychom se měli definitivně dozvědět zítra. Pak se co nejdříve ozveme náhradníkům.

Jinak hektické přípravy vrcholí a těšíme se na účastníky na akci! (Účastníkům už přišly podrobné informace k akci mailem.)

Za organizátory Talnet International
Karel

Talnet International 2013 - aktuálně

Informace pro zájemce: Již máme dostatek přihlášených na Talnet international 2013, ale v případě zájmu se můžete přihlašovat jako náhradníci a komunikovat s ostatními, co se zúčastní projektu, online. Nebo se můžete přihlásit pouze do online části.

Informace pro přihlášené: Došlo k drobnému zdržení, a tak bude online prostředí otevřeno až za pár dnů. Budeme se snažit prostředí otevřít co nejdříve, ale čekáme, až budou mít definitivní seznam přihlášených i zahraniční partneři.

Talnet International 2013

Talnet International – ať už vám tohle spojení něco připomíná z minulých let nebo jste v Talnetu spíše nováčky, vězte, že je o co stát. Ve dnech 15. – 24. března 2013 se v Lysicích u Blanska bude odehrávat velký boj 3 národů – Češi, Estonci a Italové. Naším revírem budou přírodní vědy, tempo jak jinak než vražedné a protivníkem se může stát snad jen nepřízeň počasí. Talnet International se od roku 2008 stal takřka tradicí a jeho 4. ročník bude v naší řežii, účastníků minulých nezapomenutelných mezinárodních projektů (2008, 2009, 2011).

Co můžete čekat? Zvolili jsme téma: Objevy a vynálezy z historie do budoucnosti. Nejedná se ani tak převtělení T – kurzu z online podoby do fyzické, ale hlavně o příležitost poznat nové přátele, zkusit práci v týmu, ověřit si svoje komunikační dovednosti v angličtině (která je oficiálním jazykem projektu) a v neposlední řadě strávit 10 dní na Moravě získat spoustu zážitků. Můžete se těšit na exkurze, přírodovědné workshopy, sportovní hry, mezinárodní kulturní večer, tematické hry z historicko-vědeckého prostředí, „odborné“ diskuse či závěrečnou party smiley

Pokud Vás předchozí řádky zaujaly, neváhejte se přihlásit, počet míst je bohužel omezen. Nějaké podrobnosti a odkaz na přihlášku najdete na stránce projektu.

David, Domča, Karel, Naty, Simča, Verča

Je zobrazeno 1 - 10 položek z celkového počtu 11.
Položek na stránku 10
  2