Aktuality Aktuality

Položky se štítkem fykos.

Fyziklání online - týmová fyzikální soutěž

Baví vás fyzika? Rádi soutěžíte v týmu? Máte rádi jednorázové soutěže?

Tak právě pro vás je soutěž, kterou pořádá Fyzikální korespondenční seminář MFF UK - a to Fyziklání online.

Týmy mohou být až pětičlenné, řešíte tři hodiny z pohodlí domova (nebo prostě tam, kde budete chtít být - můžete mít i části týmu na různých místech) a můžete i něco vyhrát.

Tak neváhejte a registrujte se! Samotná soutěž se koná 2. 12. 2015 od 17 do 20 hodin středoevropského zimního času. Účastnit se mohou i vaši učitelé (pro starší než středoškoláky má soutěž speciální kategorii a pro středoškoláky z ČR/SR dokonce 3).

FYKOSí Fyziklání - týmová fyzikální soutěž

Baví vás fyzika? Máte rádi týmové soutěže? Neváhejte a poskládejte až pětičlenný tým na FYKOSí Fyziklání!

Na začátku dostanete několik příkladů do týmu, za vyřešené příklady dostáváte body a další příklady. Tým, který získá nejvíce bodů za tři hodiny soutěže, zvítězí. Na několik nejlepších týmů v každé kategorii čekají knížky a hry a navíc najlepší tým získá sladkou odměnu.

Akce se koná 12. 2. 2015 v Praze. Je možnost zajištění ubytování v hostelu noc před akcí pro nepražáky. Pokud sám na své škole nesložíš celý tým, můžeš se spojit s kamarády z jiné školy (v jednom týmu mohou být účastníci maximálně ze dvou škol).

Registrace je na stránkách akce - hlaste se co nejdřív!

Kompletní pravidla a další informace najdeš na www.fyziklani.cz
 

FYKOSí Fyziklání připravují organizátoři FYKOSu. Soutěž je zaštiťuje ÚTF, KDF a ÚČJF MFF UK. Soutěž vyhlašuje MFF UK. Spoluvyhlašovatelem je MŠMT.

FYKOSí Fyziklání - 8. ročník

Baví vás fyzika? Máte rádi týmové soutěže? Neváhejte a poskládejte až pětičlenný tým na FYKOSí Fyziklání!

Za vyřešené příklady dostáváte body a další příklady. Tým, který získá nejvíce bodů za tři hodiny soutěže, zvítězí.

Akce se koná 14. 2. 2014 v Praze. Je možnost zajištění ubytování v hostelu noc před akcí pro nepražáky. Registrace je na stránkách akce do 9. 2. 2014, ale hlaste se co nejdřív! Na stránkách najdeš i podrobná pravidla a další informace.

Pokud sám na své škole nesložíš celý tým, můžeš se spojit s kamarády z jiné školy (v jednom týmu mohou být účastníci maximálně ze dvou škol).

Akci pořádá Fyzikální korespondenční seminář Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. S případnými dotazy se obracejte na fyziklaniZAVINÁČfykos.cz

Fyziklání online 2013

Zveme vás na akci, kterou pořádají organizátoři FYKOSu - Fyziklání online!

Jedná se o týmovou fyzikální soutěž, která probíhá na internetu. Primárně je určená pro nadané středoškoláky (ti mají 3 kategorie), ale může se jí zúčastnit kdokoliv (třeba i vysokoškoláci, učitelé, lidé, co je baví fyzika ale už nestudují...) v otevřené kategorii. Soutěž bude probíhat na jejích stránkách 5. 12. 2013 od 17:00 do 20:00. Můžete i vyhrát hodnotné ceny a hlavně - nehynoucí slávu ;). Registrovat se je třeba alespoň den předem.

Za organizátory FYKOSu i Talnetu vás k účasti na akci zve
Karel

Pozvánka na FYKOSí Fyziklání

Spřátelený Fyzikální korespondenční seminář (FYKOS) vás zve na další ročník týmové soutěže FYKOSí Fyziklání. Jedná se o fyzikální soutěž v řešení příkladů. Probíhat bude 15. 2. 2013 v Praze v budovách Matematicko-fyzikální fakulty UK. Soutěžit se bude letos poprvé ve třech kategoriích. Nejlepší týmy čeká jak nehynoucí sláva, tak i hmotné ceny!

Podrobná pravidla a přihlašování na soutěže najdete na stránce http://fyziklani.cz

Přihlašovat se můžete nejpozději do 8. 2. 2013. Dotazy k soutěži můžete psát na fyziklaniZAVINÁČfykos.cz

Pozvánka na fyziklání online

Fyzikální korespondenční seminář všechny zve k účasti v internetové týmové mezinárodní fyzikální soutěži Fyziklání online.

Soutěž se uskuteční 6. 12. 2012 od 17:00 do 20:00. Soutěže se mohou zúčastnit týmy po až pěti členech. Týmy mohou být složené libovolně, ale primárně je soutěž pořádaná pro středoškoláky (více cen se tedy bude rozdávat právě středoškolákům). Soutěž bude možné řešit jak v češtině, tak v angličtině - můžete o ní tedy říci svým zahraničním kamarádům.

Přihlašovat se můžete nejpozději do 5. 12. 2012 do 22:00, ale organizátoři budou tím radši, čím dříve se přihlásíte, aby mohli počítat při zajišťování technického zázemí s odpovídajícím počtem týmů.

Přihlášku a další informace najdete na adrese http://online.fyziklani.cz/. Na těchto stránkách se bude odehrávat i samotná soutěž. V případě, že byste měli nějaký dotaz na organizátory, neváhejte napsat na online[zavináč/fyziklani.cz!

Je zobrazeno 6 položek.