Aktuality Aktuality

Ohlédnutí za úvodním soustředěním (2. - 4. 10. 2009)

O prvním říjnovém víkendu (2. – 4. 10. 2009) proběhlo úvodní soustředění nováčků v Talnetu. Útočiště jsme našli v bývalém klášteře, dnešní Svatojánské koleji, ve Svatém Janu pod Skalou. O co přesně šlo a jaké to bylo, se dočtete v reportáži. Pěkné čtení!

Otvíráme kurzy - zahajujeme talnetí rok!

V pondělí 5. října 2009 otevíráme kurzy Talnetu a zahujeme tak nový rok. Letos bylo možné se přihlásit do 20 kurzů z fyziky, matematiky, biologie, chemie, geografie, modelování a programování. Vstup do kurzů najdete na stránce Login. Přejeme hodně radosti!

Úvodní soustředění Talnetu

Úvodní soustředění Talnetu se uskuteční v termínu 2. – 4. října 2009 ve Svatém Janu pod Skalou.

Na programu bude vzájemné seznámení účastníků, seznámení s Talnetem i jeho instruktory, ale především úvodní instruktáž v prostředí kurzů a další odborný i neodborný program. Více informací obdrží přihlášení účastníci do Talnetu po registraci emailem. (Plánujeme také zkrácenou – půldenní verzi úvodního seznámení s prostředím kurzu v Praze a Brně pro ty, kdo se víkendového soustředění nebudou moci zúčastnit)

Těšíme se na vás.

Nabídka jarních T-exkurzí je tu!

Vyrobte si sami solární článek, vydejte se s námi do netradičních pražských zákoutí a odhalte tajemství různých vrstev krajiny, zaexperimentujte si v chemické laboratoři nebo se pojďte blíže seznámit s meteorologickými radary a družicemi!
Více informací o jednotlivých T-exkurzích i online přihlášku najdete zde. Přihlašování je možné do 25. 4. 2010, a tak neváhejte!

Je zobrazeno 261 - 264 položek z celkového počtu 264.
Položek na stránku 10
  27