Aktuality Aktuality

«Zpět

Talnet International 2013

Talnet International – ať už vám tohle spojení něco připomíná z minulých let nebo jste v Talnetu spíše nováčky, vězte, že je o co stát. Ve dnech 15. – 24. března 2013 se v Lysicích u Blanska bude odehrávat velký boj 3 národů – Češi, Estonci a Italové. Naším revírem budou přírodní vědy, tempo jak jinak než vražedné a protivníkem se může stát snad jen nepřízeň počasí. Talnet International se od roku 2008 stal takřka tradicí a jeho 4. ročník bude v naší řežii, účastníků minulých nezapomenutelných mezinárodních projektů (2008, 2009, 2011).

Co můžete čekat? Zvolili jsme téma: Objevy a vynálezy z historie do budoucnosti. Nejedná se ani tak převtělení T – kurzu z online podoby do fyzické, ale hlavně o příležitost poznat nové přátele, zkusit práci v týmu, ověřit si svoje komunikační dovednosti v angličtině (která je oficiálním jazykem projektu) a v neposlední řadě strávit 10 dní na Moravě získat spoustu zážitků. Můžete se těšit na exkurze, přírodovědné workshopy, sportovní hry, mezinárodní kulturní večer, tematické hry z historicko-vědeckého prostředí, „odborné“ diskuse či závěrečnou party smiley

Pokud Vás předchozí řádky zaujaly, neváhejte se přihlásit, počet míst je bohužel omezen. Nějaké podrobnosti a odkaz na přihlášku najdete na stránce projektu.

David, Domča, Karel, Naty, Simča, Verča

Komentáře